Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Nazime Visha"

U kërcënua nga familja e Fiqiri Muçës, s’ka urdhër mbrojtje për Nazime Vishën

    U kërcënua nga familja e Fiqiri Muçës, s’ka urdhër mbrojtje për Nazime Vishën

Nazime Visha u paraqit ditën e sotme në Gjykatën e Tiranës  pas denoncimit se ishte kërcënuar me jetë nga familjarët e viktimës Fiqiri Muça. Megjithatë, gjykata vlerëson se Nazime Visha,

Lexo me Shume

Nazime Visha kërcënohet me jetë, kallëzon gruan e Fiqiriut

    Nazime Visha kërcënohet me jetë, kallëzon gruan e Fiqiriut

Pak kohë pasi është liruar, Nazime Visha është kërcënuar me jetë nga bashkëshortja  e Fiqiri Muçës, Mynyre Muça. Mësohet se vetëm pak ditë më parë, e veja e Fiqiri Muçës

Lexo me Shume

Falja e Nazime Vishës, e motra: Më ka shkatërruar jetën, e vraftë Zoti! Djali i Fiqiriut: Po na detyrojnë të bëjmë vetëgjyqësi

    Falja e Nazime Vishës, e motra: Më ka shkatërruar jetën, e vraftë Zoti! Djali i Fiqiriut: Po na detyrojnë të bëjmë vetëgjyqësi

Falja e Nazime Vishës nuk është pritur mirë nga familjarët e saj dhe ata të viktimës, Fiqiri Muça. E motra e Nazime Vishës, e cila është e martuar me vëllanë

Lexo me Shume