Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "nate"

Bleona Qerreti i kërkon Arian Çanit të kalojnë natën bashkë

    Bleona Qerreti i kërkon Arian Çanit të kalojnë natën bashkë

Mbrëmja e spektaklit “Your Face Sounds Familiar” duket se nuk kalon asnjëherë pa batuta. Këtë herë nuk ka qenë performanca dhe as konkurrentët, por vetë juria ajo që ka tërhequr

Lexo me Shume