Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Nard Ndoka"

Nard Ndoka na prezanton me fëmijët e tij, ja si quhen ata…

    Nard Ndoka na prezanton me fëmijët e tij, ja si quhen ata…

Deputeti Nard Ndoka, njëkohësisht kryetari i PDK-së, na ka prezantuar sot me familjen e tij. Në profilin  e tij në Instagram, deputeti “filozof” ka postuar një foto të fëmijëve të

Lexo me Shume

Pse e pëlqejmë Nard Ndokën?

    Pse e pëlqejmë Nard Ndokën?

Nëse je politikan, edhe pa e kërkuar vishesh nga një “petk” serioziteti që shpesh të pengon të bësh gjërat që do. Ky nuk është aspak rasti i ish-ministrit Nard Ndoka,

Lexo me Shume

Reagon Nard Ndoka: Bie Meta, nga sot kemi qeverinë “Rama”

    Reagon Nard Ndoka: Bie Meta, nga sot kemi qeverinë “Rama”

Deklarata e kryeparlamentarit dhe njëherazit kreut të LSI-së, Ilir Meta, partisë që është pjesë e koalicionit qeveritar, ka shkaktuar reagime. Një ndër ata që kanë reaguar është edhe kryetari i

Lexo me Shume

Reforma në drejtësi, Lulzim Basha takim me aleatët e partisë

    Reforma në drejtësi, Lulzim Basha takim me aleatët e partisë

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka mbledhur paraditen e sotme aleatët e opozitës. Në fokus të takimit që zhvillohet në selinë e PD-së është tema e reformës në drejtësi.

Lexo me Shume

Përjashtimi i Berishës, Nard Ndoka: I padrejtë, Meta tolerancë false

    Përjashtimi i Berishës, Nard Ndoka: I padrejtë, Meta tolerancë false

Në ndryshim nga Partia Demokratike, e cila vendosi të bojkotojë punimet e Kuvendit pas vendimit të përjashtimit të ish-kryeministrit Berisha, aleati i opozitës, Nard Ndoka, ka vendosur të qëndrojë. Gjatë

Lexo me Shume