Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Narcos"

Vëllai i Pablo Escobar kërcënon: Kërkojmë përfitime nga seriali “Narcos”

    Vëllai i Pablo Escobar kërcënon: Kërkojmë përfitime nga seriali “Narcos”

Nëpërmjet një letre të dërguar për “Netflix”, Roberto Escobar – vëllai i trafikantit famëkeq të drogës Pablo Escobar, shprehet se seriali “Narcos” duhet aprovuar fillimisht nga familja. Sipas asaj që

Lexo me Shume