Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Napoli"

Presidenti i Napoli-t: Higuain, një njeri fals!

    Presidenti i Napoli-t: Higuain, një njeri fals!

Presidenti i Napoli-t, Aurelio De Laurentis, ka zgjedhur t’i kthejë përgjigje me të njëjtën monedhë Gonzalo Higuain, i cili në konferencën e prezantimit te Juventusi u shpreh se ishte larguar

Lexo me Shume

Wanda Nara, tashmë edhe aktore…

    Wanda Nara, tashmë edhe aktore…

Ashtu si çdo vit në prag të Krishtlindjes, edhe këtë vit do të dalë një film i ri i serive të “cinepanettone”-s, i cili do të titullohet “Krishtlindje në Londër 

Lexo me Shume

Higuain është një lojtar i Juventus-it. 90 milionë euro për Napoli-n

    Higuain është një lojtar i Juventus-it. 90 milionë euro për Napoli-n

Tashmë mund të quhet një çështje e mbyllur! Në pritje të deklaratës zyrtare të Juventus-it, Beppe Marotta ka formalizuar blerjen e sulmuesit Gonzalo Higuain. Ai ka depozituar në zyrën e

Lexo me Shume

Juventus – Higuain ka kryer vizitat mjekësore. Gati kontrata 4-vjeçare

    Juventus – Higuain ka kryer vizitat mjekësore. Gati kontrata 4-vjeçare

Higuain tek Juventus! Flitet se ditën e djeshme argjentinasi ka kryer vizitat mjekësore në Madrid, ditë pasi kishte arritur marrëveshjen me klubin bardhezi për një kontratë 4-vjeçare me 7,5 milionë

Lexo me Shume

Seria A italiane, konkretizohet kalendari. Menjëherë Juventus-Fiorentina!

    Seria A italiane, konkretizohet kalendari. Menjëherë Juventus-Fiorentina!

Sezoni i ri futbollistik 2016-2017 i Serisë A italiane ka marrë formë! Ditën e djeshme është përcaktuar kalendari zyrtar i ndeshjeve që do të luhen duke filluar nga data 20

Lexo me Shume

(Foto) Vjen në jetë Elisi! Elseid Hysaj bëhet baba!

    (Foto) Vjen në jetë Elisi! Elseid Hysaj bëhet baba!

Elseid Hysaj është bërë baba! Vetëm para pak minutash, mbrojtësi i skuadrës së Napoli-t dhe i Kombëtares së Shqipërisë ka postuar në profilin e tij në Instagram një fotografi ku

Lexo me Shume

Guinness World Record – Në Napoli tentojnë picën më të gjatë në botë

    Guinness World Record – Në Napoli tentojnë picën më të gjatë në botë

Sot, në Napoli të Italisë duan të thyejnë një rekord: realizimin e picës më të gjatë në botë! Takimi i lënë në paraditen e sotme kërkon të mposhtë rekordin e

Lexo me Shume

Serie A – Higuain hyn në histori, 36 gola në një sezon

    Serie A – Higuain hyn në histori, 36 gola në një sezon

Ky sezon në Serie A është cilësuar si një ndër më të mirët në karrierën e sulmuesit Gonzalo Higuain, ama 3 golat e shënuar dje në ndeshjen Napoli-Frosinone të përfunduar

Lexo me Shume