Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Naomi Campbell"

Supermodelja Naomi Campbell, nga pasarelat në karrige me rrota?

    Supermodelja Naomi Campbell, nga pasarelat në karrige me rrota?

Prej kohësh qarkullojnë informacione rreth problemeve shëndetësore të modeles së famshme Naomi Campbell, ama ende nuk ka një deklaratë zyrtare rreth gjendjes së saj. Së fundmi, Naomi është parë sërish

Lexo me Shume

Zbulohet mashtrimi i supermodeles Campbell. I vjedh të dashurin, pastaj i bën dhurata të shtrenjta

    Zbulohet mashtrimi i supermodeles Campbell. I vjedh të dashurin, pastaj i bën dhurata të shtrenjta

Zbuloni mënyrën interesante dhe të fshehtë se si Naomi Campbell i rrëmbeu të dashurin një tjetër modeleje. Supermodelja Campbell nuk ndalet përballë asgjëje nëse do të marrë diçka. Ajo është

Lexo me Shume