Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Mykonos"

Lindsay Lohan dhunohet nga i dashuri. Zbulohen foto nga zënka…

Lindsay Lohan dhunohet nga i dashuri. Zbulohen foto nga zënka…

Vazhdon të mos gjejë qetësi aktorja Lindsay Lohan! Kohët e fundit ajo ka hedhur poshtë zërat e një shtatzënie të mundshme, është përballur me tradhtinë e përfolur të të fejuarit

Lexo me Shume