Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "muzika"

Ja cila këngëtare do të performojë në finalen e “Champions League”

    Ja cila këngëtare do të performojë në finalen e “Champions League”

Këngëtarja Alicia Keys do të debutojë këngë nga albumi i saj i ri muzikor në ceremoninë e hapjes së finales së Champions League në Itali, që do të zhvillohet muajin

Lexo me Shume

Vërtetohet shkencërisht kjo veti e muzikës…

    Vërtetohet shkencërisht kjo veti e muzikës…

Për herë të parë, shkencëtarët kanë treguar se të dëgjosh muzikë “live” mund të ndihmojë në uljen e hormoneve të stresit te njerëzit. Gjatë dekadës së fundit, një numër studiuesish kanë

Lexo me Shume