Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "muskuj"

(Intervistë) Muzikë dhe palestër me Dori DJ

(Intervistë) Muzikë dhe palestër me Dori DJ

  Kur pasioni të udhëheq është shumë më e thjeshtë t’i bësh gjërat ashtu siç duhet. Dorian Gjergji, një nga DJ-të e njohur dhe drejtor artistik në Top Albania Radio,

Lexo me Shume

Detaji i trupit të Ciara-s që çmendi publikun…

Detaji i trupit të Ciara-s që çmendi publikun…

Ciara është ngjitur në skenë mbrëmjen e kaluar në “WE DAY” në Seattle për të performuar një kolazh hitesh, të sajat si “Lose Control” dhe “1,2 Step”. Këngëtarja dukej perfekte

Lexo me Shume