Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Muriqan"

Muriqan, kapet shoferi me 21 pako kanabis fshehur brenda kondicionerit

    Muriqan, kapet shoferi me 21 pako kanabis fshehur brenda kondicionerit

Policia Kufitare në Muriqan ka vënë në pranga një shtetas shqiptar, i cili u kap në flagrancë teksa posedonte sasi të konsiderueshme lënde narkotike. Gjatë kontrollit të ushtruar në vijën

Lexo me Shume