Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Mundo Deportivo"

Euro 2016 – Angli e Spanjë, mediat ‘shpërthejnë’ kundër Kombëtareve

    Euro 2016 – Angli e Spanjë, mediat ‘shpërthejnë’ kundër Kombëtareve

Humbjet e djeshme për fazën e 1/8-ave të Euro 2016, njëra përballë Italisë me rezultatin 0-2 dhe tjetra përballë Islandës me rezultatin 1-2, kanë bërë që Kombëtarja Spoanjolle dhe ajo

Lexo me Shume