Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Muhammad Ali"

Muhammad Ali do t’i “rikthehet” vendlindjes

    Muhammad Ali do t’i “rikthehet” vendlindjes

Boksieri legjendar do të varroset ditën e premte në vendlindjen e tij, Lousville, Kentucky. Familjarët e tij kanë bërë me dije se funerali do të jetë i hapur, ndaj kushdo

Lexo me Shume