Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Muammar Gaddafi"

Para se të vritej, Muammar Gaddafi i ka kërkuar ndihmë Izraelit

    Para se të vritej, Muammar Gaddafi i ka kërkuar ndihmë Izraelit

Sot, 5 vjet pas rënies së regjimit të Tripolit dhe vrasjes së liderit Muammar Gaddafi, dalin disa informacione sekrete rreth 1 prej ‘kërkesave’ të fundit të ish-kolonelit. Sipas asaj që

Lexo me Shume