Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "MTV Movie Awards 2016"

Momentet më interesante të MTV Movie Awards 2016

Momentet më interesante të MTV Movie Awards 2016

Duket se nata e ndarjes së çmimeve në MTV Movie Awards nuk ka kaluar pa u komentuar dhe ka pasur plot momente pikante, të cilat kanë provokuar të qeshura pafund. Shfletoni

Lexo me Shume

MTV Movie Awards 2016 – të veshurit më mirë dhe më keq

MTV Movie Awards 2016 – të veshurit më mirë dhe më keq

  Yjet pushtuan Kaliforninë mbrëmjen e së shtunës në eventin MTV Movie Awards 2016. Ndërkohë që disa aktorë dhe modelë shkëlqyen dhe treguan cilësi në përzgjedhjen e veshjeve të tyre,

Lexo me Shume