Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "MPJ"

Shqipëria solidarizohet, MPJ: Mbështesim Maqedoninë për tejkalimin e situatës

    Shqipëria solidarizohet, MPJ: Mbështesim Maqedoninë për tejkalimin e situatës

Ministri i Punëve të Jashtme të Shqipërisë, Ditmir Bushati, ka shprehur mbështetjen e Shqipërisë ndaj Maqedonisë që është përballur së fundmi me përmbytjet, të cilat kanë shkaktuar një bilanc të

Lexo me Shume