Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Mozzik"

(Video) Mozzik ju sjell “Who let the dogs out” dhe pak nga Dr. Flori & Aurela

    (Video) Mozzik ju sjell “Who let the dogs out” dhe pak nga Dr. Flori & Aurela

Nuk besojmë se ka njeri që nuk e mban mend shprehjen e famshme të Baha Men “Who let the dogs out?”, frazë nga kënga hit e viteve 2000, me të

Lexo me Shume