Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Motofest"

Sonte, Nora Istrefi e prekshme nga të gjithë

    Sonte, Nora Istrefi e prekshme nga të gjithë

Keni dëshiruar gjithmonë të shihni Norën teksa këndon “Sa t’kom dasht” apo hite tjera live? Sonte e keni këtë mundësi për ta ndjekur, jo në një club por në një

Lexo me Shume