Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Moto GP"

(Foto) Belen ndjek garën e Moto GP. Konfirmohet marrëdhënia me Andrea Iannone-n?

(Foto) Belen ndjek garën e Moto GP. Konfirmohet marrëdhënia me Andrea Iannone-n?

Ka rezultuar fatsjellëse për Andrea Iannone-n prezenca e bukuroshes Belen Rodriguez në bokset e skuderisë “Ducati” ditën e djeshme, gjatë garës në Spielberg të Austrisë. Në fakt, piloti italian ishte

Lexo me Shume

(Foto) E kujt është dora fatlume që prek të pasmet e Belen Rodriguez?

(Foto) E kujt është dora fatlume që prek të pasmet e Belen Rodriguez?

Vera e Belen Rodriguez në Ibiza po bëhet gjithnjë e më e nxehtë! Këtë herë nuk bëhet fjalë për pilotin e Moto GP, Andrea Iannone, por për mikun e saj

Lexo me Shume

(Foto) Belen Rodriguez në lidhje me pilotin e Moto GP?

    (Foto) Belen Rodriguez në lidhje me pilotin e Moto GP?

Belen Rodriguez me të dashur të ri? Ka të paktën dy javë tashmë që në Itali përflitet një marrëdhënie deri diku e fshehtë mes moderatores bukuroshe nga Argjentina dhe pilotit

Lexo me Shume

Çmimi i Madh i Katalunjës – Valentino Rossi i papërmbajtshëm

    Çmimi i Madh i Katalunjës – Valentino Rossi i papërmbajtshëm

“Është një nga sukseset më të bukur të karrierës sime dhe dua t’ja dedikoj kujtimit të Salom dhe familjes së tij!” Këto janë fjalët e para të Valentino Rossi-t pas

Lexo me Shume

Katalunja, piloti humb jetën gjatë provave të Moto GP

    Katalunja, piloti humb jetën gjatë provave të Moto GP

Një tragjedi është shënuar këtë të premte gjatë provave të lira për Çmimin e Madh të Katalunjës, të vlefshme dhe për klasin “Moto 2”. Piloti spanjoll 24-vjeçar, Luis Salom, i

Lexo me Shume

Valentino Rossi ia dhuron kupën e fituar një fëmije të sëmurë me kancer

    Valentino Rossi ia dhuron kupën e fituar një fëmije të sëmurë me kancer

Valentino Rossi me këtë gjest tregon që është kampion i vërtetë jo vetëm në gara, po edhe jashtë tyre. Fituesi i 9 kampionateve të Moto GP u ka dhuruar buzëqeshje

Lexo me Shume

Moto GP – Vale Rossi, “mbret” i Spanjës

    Moto GP – Vale Rossi, “mbret” i Spanjës

“U kënaqa jashtëzakonisht shumë duke qëndruar mes tyre në podium”, – këto kanë qenë fjalët e para të italianit Valentino Rossi pas garës për Çmimin e Madh të Spanjës. “Pole

Lexo me Shume