Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Moshuara"

Sarandë, mbytet një 65-vjeçar

    Sarandë, mbytet një 65-vjeçar

Një 65-vjeçar është mbytur mëngjesin e sotëm në plazhin e Sarandës, teksa ishte duke pushuar. Burime të policisë e kanë identifikuar viktimën si Fejzo Goxharaj. Mësohet se trupi i pajetë

Lexo me Shume

Arsyeja e veçantë pse Erion Veliaj surprizon këtë të moshuar

    Arsyeja e veçantë pse Erion Veliaj surprizon këtë të moshuar

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, ka surprizuar sot të moshuarën më të vjetër të kryeqytetit. Së bashku me deputetin Ervin Bushati, ata kanë vizituar Hiqmete Këlliçin në 100-vjetorin

Lexo me Shume

S’do ta besoni se sa vjeç është modelja më e re e “H&M”!

    S’do ta besoni se sa vjeç është modelja më e re e “H&M”!

“H&M” ka tashmë një fytyrë të re për reklamimin e linjës së rrobebanjove, e cila ka katër dekada mbi supe krahasuar me modelet e tjera. 60-vjeçarja Gillean McLeod është një

Lexo me Shume

Djegia e autobusit në Krujë, ndërrojnë jetë dy të moshuara në Greqi

    Djegia e autobusit në Krujë, ndërrojnë jetë dy të moshuara në Greqi

Dy prej të moshuarave që ndodheshin në autobusin që u përfshi nga flakët pak kohë më parë në Krujë, kanë ndërruar jetë duke mos u rezistuar dot plagëve të marra.

Lexo me Shume