Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "moshatare"

Katër adoleshente torturojnë për vdekje moshataren, i bëjnë gati varrin

    Katër adoleshente torturojnë për vdekje moshataren, i bëjnë gati varrin

Katër adoleshente në Brazil kanë hapur një varr për bashkëmoshataren e tyre, pasi e kanë torturuar atë për katër orë me shkopinj druri. Shkak për këtë sulm brutal është bërë

Lexo me Shume