Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Morphine Closet"

(Intervistë) Niko Komani: “Morphine”, droga që të bën të bukur

(Intervistë) Niko Komani: “Morphine”, droga që të bën të bukur

Stilisti i njohur Niko Komani ka sjellë në Shqipëri linjën e tij të kozmetikës dhe të veshjeve të quajtur “Morphine closet”. Kjo verë është sezoni i dytë që stilisti prezanton

Lexo me Shume