Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Moratoriumi i gjuhetise"

Mazhoranca voton pr/ligjin për moratoriumin e gjuetisë, opozita kundër

    Mazhoranca voton pr/ligjin për moratoriumin e gjuetisë, opozita kundër

Komisioni i Veprimtarisë prodhuese ka miratuar sot në parim projektligjin për moratoriumin 5-vjeçar të gjuetisë. Kanë qenë vetëm anëtarët e mazhorancës, ata që kanë votuar moratoriumin që ndalon për 5

Lexo me Shume