Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "monster"

24 vite burg për mamanë “mostër”

24 vite burg për mamanë “mostër”

  Kathryn Smith është dënuar me 24 vite burg nga gjykata e Staffordshire me akuzën e vrasjes dhe keqtrajtimit të vajzës së saj 21 muajshe, Ayeeshia Jane. Bashkë me të

Lexo me Shume