Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Molle"

Goditet me mollë kryeministri Mustafa, ndalohet asambleisti i VV-së

    Goditet me mollë kryeministri Mustafa, ndalohet asambleisti i VV-së

Gjatë qëndrimit të tij në Junik, në kuadër të vizitës në Rrafsh të Dukagjinit, kryeministri i Kosovës, Isa Mustafa, është goditur me mollë. Mësohet se shtetasi që e ka gjuajtur

Lexo me Shume