Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Mohamed Abrini"

Terroristi i arrestuar: Qëllimi ynë kryesor, Euro 2016 në Francë

    Terroristi i arrestuar: Qëllimi ynë kryesor, Euro 2016 në Francë

Zbulohen të dhëna se celula terroriste që kreu sulmet në Paris e Bruksel kishte planifikuar të shënjestronte Kampionatin Europian të Futbollit që zhvillohet këtë verë në Francë. Sipas asaj që

Lexo me Shume