Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "moderatore"

Xhemi Shehu, një aktore e re në horizont

    Xhemi Shehu, një aktore e re në horizont

Kjo është java e tretë e sezonit të ri të “Portokalli”, i cili shfaqet çdo të diel në ekranin e Top Channel. Ky sezon i ri ka nisur me personazhe

Lexo me Shume