Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "modelja"

Modelja e New York Fashion Week, në “fije të perit”

    Modelja e New York Fashion Week, në “fije të perit”

Sfilatat e modës mund të duken në pamje të parë shumë të thjeshta, pasi duhet thjesht të ecësh drejt dhe bukur. Në fakt, ato mund të të hapin shumë telashe

Lexo me Shume