Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "modele"

S’do ta besoni se sa vjeç është modelja më e re e “H&M”!

    S’do ta besoni se sa vjeç është modelja më e re e “H&M”!

“H&M” ka tashmë një fytyrë të re për reklamimin e linjës së rrobebanjove, e cila ka katër dekada mbi supe krahasuar me modelet e tjera. 60-vjeçarja Gillean McLeod është një

Lexo me Shume

Modelja tjetër në krahët e Di Caprios

Modelja tjetër në krahët e Di Caprios

[Show thumbnails] Tashmë është e ditur nga të gjithë që në listën e Leonardo Di Caprio-s janë vetëm yje të Hollivudit  dhe modele. Kohët e fundit raportohet nga burime pranë

Lexo me Shume

Postojnë foto si modelë në Instagram, merren masa radikale kundër çiftit iranian

Postojnë foto si modelë në Instagram, merren masa radikale kundër çiftit iranian

Elnaz Golrokh dhe Hamid Fadaei – Dubai ◄ Back Next ► Picture 1 of 3 “Xhihab” është termi konkret që përdoret në Iran për mbulimin e femrave myslimane. Thënë këtë,

Lexo me Shume

Vajzës së Emina Çunmulajt i pëlqen gjuha shqipe

    Vajzës së Emina Çunmulajt i pëlqen gjuha shqipe

  Emina Çunmulaj është duke shijuar ditët e para të amësisë. Pak orë më parë, modelja me origjinë nga Mali i Zi ka postuar në llogarinë e saj në Instagram

Lexo me Shume

21 mësuesit më të paparë të të gjitha kohërave

    21 mësuesit më të paparë të të gjitha kohërave

1 ◄ Back Next ► Picture 1 of 20 Mënyra më e mirë për t’i bërë fëmijët të kuptojnë gjeometrinë është të demonstroni këndet duke përdorur trupin tuaj…   Të

Lexo me Shume

Stilisti që bën çdo femër të ndihet mbretëreshë

Stilisti që bën çdo femër të ndihet mbretëreshë

  1 ◄ Back Next ► Picture 1 of 23 Konstatin Bogomolov është një stilist dhe make-up artist i talentuar nga Riga, Letoni. Ai ka në pronësi një shkollë bukurie,

Lexo me Shume

11 mënyra se si të bëni gërsheta në flokë të shkurtër

    11 mënyra se si të bëni gërsheta në flokë të shkurtër

Një rregull  i pashkruar thotë se gërshetat nuk janë për ato vajza që kanë flokë të shkurtër. Por nuk është kështu! Edhe pse është pak më e vështirë  të bëhen

Lexo me Shume