Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Model"

E mbani mend kriminelin hot? Nuk do ta besoni si duket tani

    E mbani mend kriminelin hot? Nuk do ta besoni si duket tani

Iu kujtohet Jeremy Meeks, apo jo? Krimineli hot, fotografia e të cilit u shndërrua në virale në 2014-n, kohë kur ishte i burgosur. Ai ka bërë së fundmi me dije

Lexo me Shume

Salah Abdeslam i transformuar, një “i burgosur model”

    Salah Abdeslam i transformuar, një “i burgosur model”

Pak kohë pas arrestimit tij nga autoritetet belge, terroristi Salah Abdeslam shfaqet krejtësisht i transformuar, krahasuar me imazhin e njohur përgjatë kohës kur ishte i shpallur në kërkim. Në një

Lexo me Shume