Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Mode"

9 rregulla për veshjen në këtë valë të nxehti

9 rregulla për veshjen në këtë valë të nxehti

Kur temperaturat vetëm rriten, ajo që duhet të bëni është të përzgjidhni me kujdes veshjen tuaj, edhe në fundjavë. Ju rendisim nëntë rregulla që duhet të kini parasysh për t’u

Lexo me Shume

Jo më “push up”, dekolteja e viteve ’70 rikthehet në modë

    Jo më “push up”, dekolteja e viteve ’70 rikthehet në modë

  Nëse do i hidhnim një sy daljeve më të fundit në festivalin e Kanës, do të shihnim se po testohet gjithmonë e më tepër pamja e dekoltesë. Vërehet dukshëm se

Lexo me Shume

(Foto) Kur mosha është thjesht një numër! 80 vjeç dhe me stil

(Foto) Kur mosha është thjesht një numër! 80 vjeç dhe me stil

Air Seth Cohen është një fotograf i cili parapëlqen të bëjë koleksione fotografish me gra të moshuara, të cilat nuk ngjajnë aspak si të tilla. Ai i gjen modelet e

Lexo me Shume