Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "mjeku"

Vdekja e foshnjës në Pogradec, shefi i pavijonit: Pati infeksion në lëkurë

    Vdekja e foshnjës në Pogradec, shefi i pavijonit: Pati infeksion në lëkurë

Pas akuzave të prindërve për vdekjen e foshnjës së tyre të porsalindur në maternitetin e Pogradecit, ka reaguar shefi i pavijonit të këtij materniteti, Ilia Gusho. Në deklaratën e tij,

Lexo me Shume