Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "mitingu"

Erdogan: Do e miratoj dënimin me vdekje, sovraniteti i përket popullit

    Erdogan: Do e miratoj dënimin me vdekje, sovraniteti i përket popullit

Në mitingun masiv të zhvilluar pasditen e djeshme në qytetin më të madh turk, Stambollin, Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdogan, deklaroi se do ta miratojë kthimin e dënimit me

Lexo me Shume