Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "mister"

Kapet “mat” George Clooney

    Kapet “mat” George Clooney

George Clooney është fotografuar nga paparazët duke u përqafuar dhe puthur me një grua (jo me të shoqen, Amal) jashtë një restoranti. Clooney është i martuar me avokaten e njohur

Lexo me Shume