Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Miss Universe"

Donald Trump ka fyer “Miss Univers”-in: Ti je “Miss Derrkucja”

    Donald Trump ka fyer “Miss Univers”-in: Ti je “Miss Derrkucja”

Alicia Machado, e cila u shpall “Miss Venezuela” në vitin 1995 dhe një vit më pas u kurorëzua “Miss Universi”, ka treguar për revistën “Inside Edition” se është përballur me

Lexo me Shume