Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Miss Shqiperia"

Suada Sherifi, edhe shtatzënë në ‘superformë’!

Suada Sherifi, edhe shtatzënë në ‘superformë’!

Të mbash në bark një fëmijë që do të vijë në jetë shumë shpejt është një motiv lumturie për shumë nëna, por jo të gjitha janë ‘të afta’ të rrezatojnë

Lexo me Shume