Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Mirko Luccarelli"

Ja kush është i dashuri i ri i Soni Malajt

    Ja kush është i dashuri i ri i Soni Malajt

Prej javësh qarkullonin lajme se Soni Malaj po dilte me një djalë më të ri në moshë, që quhej Klevi. Por Soni e ka mbajtur të fshehtë deri në intervistën

Lexo me Shume