Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Miriam cani"

Alban Skënderaj, një dedikim special për vajzën Ameli

    Alban Skënderaj, një dedikim special për vajzën Ameli

“Dhe kur dielli perëndon, ti vazhdon ndriçon netët e mia!” Këtë frazë shkruan këngëtari Alban Skënderaj në profilin e tij në Instagram, por ndryshe nga ç’jemi mësuar ta dëgjojmë gjithnjë,

Lexo me Shume

Alban Skënderaj tregon kush është engjëlli i tij

    Alban Skënderaj tregon kush është engjëlli i tij

Pas këngës të fundit “Duart lart” që arriti një numër të lartë klikimesh, Alban Skënderaj ka sjellë një tjetër këngë. Ajo  titullohet “Engjëll” dhe është një tjetër këngë dashurie që

Lexo me Shume

Kur artistët i bashkon ndjenja, lindin hitet!

    Kur artistët  i bashkon ndjenja, lindin hitet!

Përveç muzikës këta persona i ka lidhur një marrëdhënie e fortë njerëzore. Ndoshta nuk i ka bërë vetëm dashuria për muzikën këngët e tyre hite sa i ka bërë ndjenja

Lexo me Shume

Miriam Cani “prezanton” Amelinë

Miriam Cani “prezanton” Amelinë

Ditën e sotme, Miriam Cani u ka bërë një dhuratë të bukur të gjithë ndjekësve të saj në Instagram, duke publikuar foton e vajzës së saj, Ameli. Fotoja është e

Lexo me Shume