Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Mirdite"

Ndërhyri në rrjetin e ujësjellësit, humb jetën shtetasi me probleme mendore

    Ndërhyri në rrjetin e ujësjellësit, humb jetën shtetasi me probleme mendore

Një person me probleme mendore ka humbur jetën për shkak të ndërhyrjes në rrjetin e shpërndarjes së energjisë elektrike. Ngjarja ka ndodhur në zonën e Repsit në Mirditë, kur viktima

Lexo me Shume