Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Miqesore"

Kombëtarja drejt Austrisë, De Biasi para nisjes: Të jemi të qetë

    Kombëtarja drejt Austrisë, De Biasi para nisjes: Të jemi të qetë

Kombëtarja shqiptare është nisur sot drejt Austrisë për ndeshjen miqësore të radhës, e cila do të nisë në orën 17:30 të ditës së nesërme. Sapo kanë mbërritur në aeroport, ata

Lexo me Shume