Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Ministria e Mireqenies Sociale"

PDIU siguron një tjetër post, Vjollca Braho do të emërohet zv/ministre e Mirëqenies Sociale

    PDIU siguron një tjetër post, Vjollca Braho do të emërohet zv/ministre e Mirëqenies Sociale

Partia për Drejtësi, Integrim dhe Unitet, ka mundur të sigurojë një tjetër post në qeveri, i cili i forcon pozitat e saj në koalicionin qeverisës. Burime zyrtare për Balkanweb kanë

Lexo me Shume