Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Ministria e Drejtesise"

Trukimet, përfundon në prokurori raporti i UEFA-s. Ja kush do të merret në pyetje

    Trukimet, përfundon në prokurori raporti i UEFA-s. Ja kush do të merret në pyetje

Me urdhër të Ministrisë së Drejtësisë, raporti i UEFA-s për skandalin e trukimeve të kampionatit shqiptar ka përfunduar në prokurori. Bëhet e ditur se konkretisht do të hetohet për akuzat

Lexo me Shume