Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Ministria e Brendshme"

Aleanca Kuqezi “sulmon” Ministrinë e Brendshme

    Aleanca Kuqezi “sulmon” Ministrinë e Brendshme

Kanë zgjedhur një mënyrë tjetër këtë herë aktivistët për të protestuar ndaj ministrit Sajmir Tahiri. Të maskuar me maska të zeza dhe me vazo në duar për të dhënë idenë

Lexo me Shume