Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Ministri i Jashtem"

Djegia e flamurit, MPJ e Kosovës i dorëzon Notë Proteste Malit të Zi

    Djegia e flamurit, MPJ e Kosovës i dorëzon Notë Proteste Malit të Zi

Mbrëmjen e kaluar, disa persona të paidentifikuar kanë djegur flamujt e Kosovës dhe Shqipërisë në qendër të Podgoricës. Lidhur me këtë incident, ka reaguar Ministri i Punëve të Jashtme të

Lexo me Shume