Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Ministri i Brendshëm"

Saimir Tahiri me fëmijët – u mëson të respektojnë rregullat e qarkullimit rrugor

Saimir Tahiri me fëmijët – u mëson të respektojnë rregullat e qarkullimit rrugor

Nëpërmjet një postimi në profilin e tij në Facebook, ministri i Brendshëm Saimir Tahiri tregon për nismën e ndërmarrë ditën e sotme me nxënësit e shkollës 9-vjeçare “11 janari” në

Lexo me Shume