Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Mina"

Shkodër, pranga përgatitësit të minave me telekomandë

    Shkodër, pranga përgatitësit të minave me telekomandë

Një 45-vjeçar që përgatiste mina me telekomandë është vënë në prangat e Policisë së Shkodrës. Arrestimi i tij dhe sekuestrimi i minave u kryen gjatë operacionit të koduar “Porosia”. Burime të

Lexo me Shume