Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Milot Rashica"

Milot Rashica braktis Kombëtaren Shqiptare

    Milot Rashica braktis Kombëtaren Shqiptare

“Mbasi para disa ditëve informova presidentin e FSHF-së si dhe trajnerin e Kombëtares, dua t’ju vë në dijeni për vendimin që kam marrë, për të luajtur në të ardhmen me

Lexo me Shume