Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "miliardere"

Jennifer Lopez, Sting dhe Enrique Inglesias këngëtarët e një dasme multimiliardere

    Jennifer Lopez, Sting dhe Enrique Inglesias këngëtarët e një dasme multimiliardere

Djali i bilionerit Said Gutseriev, 28 vjeç,  është martuar me një 20-vjeçare, studente në Moskë. Dasma është zhvilluar këtë fundjavë dhe besohet të ketë kushtuar plot 1 miliard dollarë. Dita

Lexo me Shume