Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "MILF"

(Video) Fergie publikon “M.I.L.F.”, videon sensuale me Kim Kardashian, Ciara e shumë të tjera

    (Video) Fergie publikon “M.I.L.F.”, videon sensuale me Kim Kardashian, Ciara e shumë të tjera

Këngëtarja Fergie sapo ka lançuar këngën e saj më të re të titulluar “M.I.L.F.”, në videon e së cilës shfaqet si liderja seksi e “Milfville”. Ish-vokalistja e grupit të famshëm

Lexo me Shume