Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Miley Cyrus"

Si e quan Miley Cyrus të fejuarin e saj

    Si e quan Miley Cyrus të fejuarin e saj

Miley Cyrus beson se i fejuari, Liam Hemsworth, është shpirti i saj binjak, ndaj ka vendosur të martohet me të.  Ka pasur shumë thashetheme për marrëdhënien e tyre të trazuar,

Lexo me Shume

Miley Cyrus dhe Alicia Keys bëhen bashkë

    Miley Cyrus dhe Alicia Keys bëhen bashkë

Televizioni NBC konfirmoi se Miley Cyrus dhe Alicia Keys do të jenë bashkë me Adam Levine dhe Blake Shelton pjesë e jurisë së “The Voice” për sezonin të njëmbëdhjetë. Lajmi

Lexo me Shume