Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Miley Cirus"

Kush e katandisi Miley-n kështu?

Kush e katandisi Miley-n kështu?

… ◄ Back Next ► Picture 1 of 3 Këngëtarja e famshme, Miley Cyrus, ka postuar në rrjetet sociale disa foto të sajat me shenja të gërvishturash dhe të çarash,

Lexo me Shume